• Najbližšie aktivity Horoklubu

• Klubové granty- nové:

• Členské príspevky na rok 2024

Aj tento rok je možné vstúpiť do našich radov. V rámci Horoklubu máte možnosť získať aj členstvo a s ním spojené výhody v SHS James (horolezecké členstvo), alebo KST (turistické členstvo). Je potrebné vyplniť konkrétny formulár a úhradou na účet zrealizovať platbu. Keďže preukazy v SHS James a KST platia a s ním spojené poistenie platia do 31.3.2023 (v rámci obdobia roku 2023) skúste to zrealizovať do 1.2. alebo 15.3.2024  je potrebné vyplniť konkrétny formulár a úhradou na účet zrealizovať platbu.

Zimný Ďumbier, lezenie I. , 4.2.2017

V sobotu sme s Ľudkom vyliezli Kobylu.V pláne bolo niečo ľahké na rozlezenie. Je to medzi Ďumbierom a Štiavnicou. Posledné 2 dĺžky spoločné s Baníkovým pilierom. Cestou sa striedali príjemne zamrznuté trávičky so sypkým nenosným snehom, systém jeden krok vpred a dva vzad. Drina. V druhej dĺžke prekvapil asi 15m dlhý kútik, ktorý v žiadnom prípade nebol za 3. Kade to malo byť za 3, doteraz netuším. Celkom sme si tam zaliezli. Všetky istenia vlastné. Záver krásny krajinkársky, len mi hore zmrzol mobil, takže aj fotky zmrzli.

Dano, Ľudo

Ja, v pozadí ten drytoolingový kútik.
    Ľudko dolieza na Veľkú kobylu.
    Ľudko na štande
    Nádherný ostrov snehovo-skalný hrebienok medzi Veľkou kopou a Ostrým sedlom v ktorom Ľudko štanduje.
    No a už sa k nemu blíži
    Nuž,škoda že to zmrzlo
    Zostupovali sme východným žľabom do ktorého sme zlanili z borháku na vrchole Pagovej kopy.