Aktuálne
 • Pavúk KId open 2023 -výsledky

  Pavúk Kid Open 2023- 23.9.2023 je za nami. Ďakujeme všetkým súťažiacim, rodičom, sponzorom a podporovateľom za to, že sme ho mohli zrealizovať. Ďakujeme, že ste opäť vytvorili rodinnú atmosféru plnú pohody a vôni kávy.

 • Lezeckú stenu Pavúk pre verejnosť otvárame od 1.10.2023

  Lezeckú stenu Pavúk pre verejnosť otvárame od 1.10.2023

 • Pavúk Kid Open 2023

  Ahojte!

  Tešíte sa na 23.09.2023? 

  Pripravujeme pre malých lezcov detské lead preteky kategórie C na našej lezeckej stene Pavúk v Banskej Bystrici. Súťažiť sa bude v kategóriách U10, U12 a U14. 

   ZMENA ČASOVÉHO HARMONOGRAMU!!!

Klubový Červenec

Vďaka nášmu Ivkovi aj tento rok sme mali možnosť sústrediť sa na našom tradičnom marcovom Červenci. Nakoniec sa nás zišlo 18 osôbok čo vzhľadom na dažďovo- orkánovú predpoveď bolo super. Kto nemohol na toho sme aspoň spomínali. Bolo všetko ako malo byť. Na začiatku dážď a blesky, potom vietor a nakoniec slnko a plech. A k tomu veľa snehu a veselých ľudí. Spoločná večera, gitara, oheň v kozube, spoločenské hry a debaty...

komenty:

Západné Tatry .

Začalo to šľapaním v búrke s bleskami ⛈️🌬a snežením,❄️ premočení ako myší a skončilo to slniečkom🌞 s okuliarikmi a opaľovacím krémom.👍 Aktivity upravené a zmenené s ohľadom na 2-3 lavínovku.

Tibor

Po niekoľkých rokoch znovu vikend na Červenci. Kolektiv skvelý, ešte lepšia chatovačka ,gitarovačka a najlepšia lyžovačka v čerstvom prašane. Nedelné ráno pod gýčovo modrou oblohou. Pehúšik seknutý v križoch nám fandil doma z obývačky.

Boco