Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Zimný Ďumbier, lezenie I. , 4.2.2017

V sobotu sme s Ľudkom vyliezli Kobylu.V pláne bolo niečo ľahké na rozlezenie. Je to medzi Ďumbierom a Štiavnicou. Posledné 2 dĺžky spoločné s Baníkovým pilierom. Cestou sa striedali príjemne zamrznuté trávičky so sypkým nenosným snehom, systém jeden krok vpred a dva vzad. Drina. V druhej dĺžke prekvapil asi 15m dlhý kútik, ktorý v žiadnom prípade nebol za 3. Kade to malo byť za 3, doteraz netuším. Celkom sme si tam zaliezli. Všetky istenia vlastné. Záver krásny krajinkársky, len mi hore zmrzol mobil, takže aj fotky zmrzli.

Dano, Ľudo

Ja, v pozadí ten drytoolingový kútik.
    Ľudko dolieza na Veľkú kobylu.
    Ľudko na štande
    Nádherný ostrov snehovo-skalný hrebienok medzi Veľkou kopou a Ostrým sedlom v ktorom Ľudko štanduje.
    No a už sa k nemu blíži
    Nuž,škoda že to zmrzlo
    Zostupovali sme východným žľabom do ktorého sme zlanili z borháku na vrchole Pagovej kopy.