• Ćervenec 2018

Ahoj, aj túto zimu sme si pre Vás dovolili pripraviť super akciu na Chate pod náružím na Červenci v termíne 23. - 25. február 2018. Prosím o prihlásenie do 22. novembra!!! Následne budeme kontaktovať prihlásených ohľadom uhradenia zálohy za chatu (8€/osoba/noc). Počet miest na chate je limitovaný na 30 (tento rok máme objednanú celú chatu). Podrobnosti potom už len prihláseným. Táto správa išla internou informáciou členom klubu.
    Za Horoklub ŠK UMB
    Ivo Fellner a Miro Knoško

• Zimné klubové sústredenie vo Vysokých Tatrách- Brnčalka 2018

Priatelia, ak máte záujem o zimné sústredenie na Brnčalke - nech sa páči, prihláste sa. Termín 15. - 18. marca 2018. Máte možnosť vybrať si ubytovanie na 2 resp. 3 noci. Všetci prihlásení majú objednanú polpenziu. Cena 24€ prvá noc, potom 22€ každá ďalšia noc. Cena platí pre členov James-u. Predbežne máme objednané ubytovanie pre 30 ľudí. Chcem Vás poprosiť o prihlásenie do 31.10.2017.
    Miro Knoško

Táto správa išla internou informáciou členom klubu.

Základný kurz lezenia na skalách

2.)  Základný kurz lezenia na skalách

Kurz je určený záujemcom, ktorým sa zapáčilo lezenie na skalách a radi by sa o ňom naučili všetko potrebné.

Pod vedením skúsených inštruktorov sa naučíš nielen to ako sa správne naviazať, istiť, zlaňovať, zaistiť sa, ale získaš prehľad o všetkom čo lezenie na skalách prináša.

Miesto  kurzu: Kaľamárka pri Detve

Trvanie a termín kurzu: 4 dni (štvrtok poobede zraz, piatok, sobota a nedeľa), po dohode

Cena kurzu:  2 osoby:  130,- €/osoba/kurz,  3 a viac osôb:  110,- €/osoba/kurz

V cene je zahrnuté: zapožičanie lezeckého materiálu

V prípade záujmu o kurz  VYPLNTE FORMULÁR . Budeme Vás obratom kontaktovať.

Účastníci hradia vlastné pobytové náklady aj pobytové náklady na inštruktora na mieste konania. Ubytovanie je zabezpečené na chate alebo v stane.