• Ćervenec 2018

Ahoj, aj túto zimu sme si pre Vás dovolili pripraviť super akciu na Chate pod náružím na Červenci v termíne 23. - 25. február 2018. Prosím o prihlásenie do 22. novembra!!! Následne budeme kontaktovať prihlásených ohľadom uhradenia zálohy za chatu (8€/osoba/noc). Počet miest na chate je limitovaný na 30 (tento rok máme objednanú celú chatu). Podrobnosti potom už len prihláseným. Táto správa išla internou informáciou členom klubu.
    Za Horoklub ŠK UMB
    Ivo Fellner a Miro Knoško

• Zimné klubové sústredenie vo Vysokých Tatrách- Brnčalka 2018

Priatelia, ak máte záujem o zimné sústredenie na Brnčalke - nech sa páči, prihláste sa. Termín 15. - 18. marca 2018. Máte možnosť vybrať si ubytovanie na 2 resp. 3 noci. Všetci prihlásení majú objednanú polpenziu. Cena 24€ prvá noc, potom 22€ každá ďalšia noc. Cena platí pre členov James-u. Predbežne máme objednané ubytovanie pre 30 ľudí. Chcem Vás poprosiť o prihlásenie do 31.10.2017.
    Miro Knoško

Táto správa išla internou informáciou členom klubu.

Základný horolezecký kurz v horách

Základný horolezecký kurz v horách

Kurz je určený záujemcom, ktorí už úspešne absolvovali niektorý zo základných kurzov na skalách alebo pre samostatne lezúcich na skalách.

Pod vedením skúsených inštruktorov sa naučíte všetko potrebné pre bezpečný pohyb a lezenie vo vysokohorskom teréne. . Kvôli bezpečnosti a individuálnemu prístupu preferujeme maximálne dvoch frekventantov na jedného inštruktora.

Miesto kurzu:  Vysoké Tatry  - Chata pri Zelenom plese, popr. Chata pri Popradskom plese

Termín a trvanie kurzu: po dohode ( júl, august), 4 dni

Cena kurzu:   2 osoby:  190,- €/osoba/kurz

V cene je zahrnuté: zapožičanie lezeckého materiálu a všetky náklady na inštruktora vrátane stravy.

V prípade záujmu o kurz  VYPLNTE FORMULÁR . Budeme Vás obratom kontaktovať.

Účastníci si hradia vlastné pobytové náklady na mieste konania.