Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Workshop č.5 Záchranka HOI

Realizovali sme pre Vás sériu workshopov  "Lezieme bezpečne" ktoré boli určené pre všetkých, ktorí sa chcú venovať horolezectvu bezpečne. Na jednotlivých workshopoch boli  prezentované najnovšie postupy a zároveň ste si ich mohli vyskúšať pod vedením Inštruktora horolezectva Peťa Padúcha.
Workshopy boli určené nie len pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých lezcov. Nezabúdajte že nešťastie nechodí po horách ale po ľuďoch.