Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Workshop č.4 ,,Preväzovanie prvolezca po dolezení jedno dĺžkovej cesty, stúpanie a klesanie po lane, sebaistenie pri zlaňovaní" *

Prebrali sme si ako správne sa previazať v poslednom kruhu, aby sme boli stále istení. Naučíme sa: -ako vystúpať po lane za pomoci prúsiku; - ako správne a hlavne bezpečne zlaňovať :)