Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Workshop č.1 Naväzovanie sa na sedací, hrudný úväz a iné dôležité uzly pri lezení ....

Prvý workshop  bol 30.3.2017 o 17,30 hod.

workshop č.1 Naväzovanie sa na sedací, hrudný úväz a iné dôležité uzly pri lezení + istenie pri "TR" a "RP"*

Prečo a ako sa správne naviazať. Naučíme sa používať uzly a pochopiť ich význam. Zistíme ktoré uzly by sa nemali používať a prečo. Naučíme sa uzly ako osmičkový, polovičný lodný, kravský, dvojitý rybársky. Preberať sa budú aj zásady bezpečnosti pri istení TR a RP.

Bolo to super,  kapacita plná, skvelý inštruktor. Čo viac dodať :-)