• Pripravujeme lezecké krúžky na lezeckej stene Pavúk

Aj tento školský rok budú na lezeckej stene Pavúk prebiehať lezecké krúžky. V spolupráci s Centrom voľného času, Havranské 9 Banská Bystrica a Gymnáziom J.G.Tajovského organizujeme podľa predbežného harmonogramu tieto krúžky:

• pondelok - deti  2- 4. ročník ZŠ  - 1 x do týždňa
    • utorok - deti  5- 6. ročník ZŠ  - 1 x do týždňa
    • streda - stredoškoláci  - 1 x do týždňa
    • štvrtok - deti  7- 9. ročník ZŠ  - 1 x do týždňa
    • Krúžok športového lezenia 3x do týždňa

Viac informácií zverejníme začiatkom septembra

• Otvorenie lezeckej steny Pavúk

Po sezónnej uzávere plánujeme otvoriť lezeckú stenu Pavúk pre verejnosť už od pondelka 16.9.2019

Výstup vysokoškolákov na Tatranský Kriváň

Kriváň

Dňa 3.10.2014 vystúpila väčšina z 90 študentov UMB na symbol Slovenska Tatranský Kriváň. Aktivitu sme zorganizovali v rámci vyučovacieho procesu telesnej výchovy študentov Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici pričom členovia Horoklubu pomáhali výstup  organizačne zabezpečovať. Jaro Kompán, Maťa a Peťo Mandzákovci

viac fotiek tu