Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Výlet hrebeňom Veľkej Fatry

Keďže naši priatelia sa sústreďovali :-) vo Vysokých Tatrách a Alpách kde sa nám pre povinnosti nedalo ísť tak sme využili aspoň chvíľku voľna a prešli z Havranova- Borišov- Ploskú, Ostredok, Krížnu do Tureckej a utekali na halušky do Krištofa. A chutili :-)

Bolo fajn Mato a Jaro