• Ćervenec 2018

Ahoj, aj túto zimu sme si pre Vás dovolili pripraviť super akciu na Chate pod náružím na Červenci v termíne 23. - 25. február 2018. Prosím o prihlásenie do 22. novembra!!! Následne budeme kontaktovať prihlásených ohľadom uhradenia zálohy za chatu (8€/osoba/noc). Počet miest na chate je limitovaný na 30 (tento rok máme objednanú celú chatu). Podrobnosti potom už len prihláseným. Táto správa išla internou informáciou členom klubu.
    Za Horoklub ŠK UMB
    Ivo Fellner a Miro Knoško

• Zimné klubové sústredenie vo Vysokých Tatrách- Brnčalka 2018

Priatelia, ak máte záujem o zimné sústredenie na Brnčalke - nech sa páči, prihláste sa. Termín 15. - 18. marca 2018. Máte možnosť vybrať si ubytovanie na 2 resp. 3 noci. Všetci prihlásení majú objednanú polpenziu. Cena 24€ prvá noc, potom 22€ každá ďalšia noc. Cena platí pre členov James-u. Predbežne máme objednané ubytovanie pre 30 ľudí. Chcem Vás poprosiť o prihlásenie do 31.10.2017.
    Miro Knoško

Táto správa išla internou informáciou členom klubu.

Víkend v znamení obliezania ľadíkov rokliny Suchá Belá v Raji 28.1.-29.1.2017

Ivo Fellner bojuje. Variantíme.PS: Hámor to tu vysóloval.
    Jano Von Poding
    Ľadolezec Iva Fellner