Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Víkend v Západných Tatrách 21.1.-22.1.2017

Trasa: 1.deň: Zverovka - Látaná dolina - Rákoň - Zadná Chocholowská dolina - Volovec - Chocholowská chata, 2.deň:Chocholowská chata - Trzydnowiansky wierch, Končitá, Hrubý, Deravá - tam sme sa rozdelili a jedna polovica šla zjazd do Zadnej Chocholowskej na Rákoň a druhá po hrebeni na Volovec a cez Rákoň na Tatliakovu chatu už spoločne.

Marta, Jano, Zdenka, Peter, Dano, Ivo.