Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Turistické členstvo v Horoklube v rámci členstva v KST

Uvedený typ členstva v našom klube je určený tým ľuďom ktorí nemajú horolezecké ambície, ale skôr sa venujú turistickým aktivitám. Ako člen najväčšej slovenskej turistickej organizácie Klubu slovenských turistov (KST) získate rozsiahle výhody...

Poslaním Horoklubu ŠK UMB v turistickej sekcií je v rámci činnosti propagovať, spoluorganizovať, metodicky a finančne podporovať turistické aktivity pre členov s príslušnosťou k UMB, ale aj ostatnú turistickú verejnosť.

Čo to je turistické členstvo v Horoklube ŠK UMB?

Horoklub ŠK UMB je členom Klubu slovenských turistov (KST) a tým pádom jeho členovia získavajú všetky výhody uvedenej organizácie. Sú to napr.

Čo to stojí?

Výška schváleného členského pre rok 2019 :
  • základný 11 €, vrátane poistenia,
  • študenti okrem študentov externého štúdia (od 16 rokov maximálne do 26 rokov) a dôchodcovia (od 62 do 69 rokov) 7 €, vrátane poistenia,
  • deti do 15 rokov, dôchodcovia nad 70 rokov a držitelia preukazov ZŤP 5 €, vrátane poistenia,
  • čestný člen KST 0 €, poistné zaplatí KST.

Ako mám postupovať keď by som chcel mať turistické členstvo?

Je to jednoduché. Treba vyplniť tento FORMULÁR  a po jeho vyplnení spraviť úhradu na tento účet IBAN SK82 8360 5207 0042 0343 8502  Ako variabilný symbol dajte dátum narodenia a do poznámky svoje meno na základe vyplneného formulára.

Registráciu uzatvárame k termínom 1.2.2019, 1.3.2019 Poistenie platí vždy na rok od 1.4.2019

Po dodaní známok a preukazov Vás budeme kontaktovať mailom.

V prípade otázok píšte na jaroslav.kompan@umb.sk

Čo ešte treba vedieť? Horoklub má aj iné špecifické aktivity mimo turistických. V prípade záujmu o ne je potrebné rozšíriť si turistické členské o takzvané PLNÉ ČLENSKÉ, ktoré prináša aj ďalšie výhody, ale aj povinnosti. (Získate tak napr. zľavu na Lezeckej stene Pavúk, ďalšie zľavy v obchodoch atď.)