• Podporujeme Centrum dobrovoľníctva B.Bystrica

Zorientuj sa vo svete dobrovoľníctva! 😎

Stiahni si našu novú mobilnú aplikáciu úplne zadarmo a vstúp do sveta nových možností! Stať sa dobrovoľníkom/-čkou nebolo nikdy jednoduchšie!

Klikni sem http://bit.ly/dobroapka  a je to!

• Otváracie hodiny na lezeckej stene Pavúk v mesiaci jún 2018

Dňa 27.5.2018 bude stena zatvorená

V mesiaci jún bude stena pre verejnosť otvorená len v UTOROK a ŠTVRTOK v čase od 17,00 do 20,30 hod. V iné dno je možné otvoriť stenu len po dohode pre skupinu nad 10 ľudí.

Prevádzka steny končí 26.6.2018. Stenu otvoríme od 17.9.2018

Turistické členstvo v Horoklube v rámci členstva v KST

Uvedený typ členstva v našom klube je určený tým ľuďom ktorí nemajú horolezecké ambície, ale skôr sa venujú turistickým aktivitám. Ako člen najväčšej slovenskej turistickej organizácie Klubu slovenských turistov (KST) získate rozsiahle výhody...

Poslaním Horoklubu ŠK UMB v turistickej sekcií je v rámci činnosti propagovať, spoluorganizovať, metodicky a finančne podporovať turistické aktivity pre členov s príslušnosťou k UMB, ale aj ostatnú turistickú verejnosť.

Čo to je turistické členstvo v Horoklube ŠK UMB?

Horoklub ŠK UMB je členom Klubu slovenských turistov (KST) a tým pádom jeho členovia získavajú všetky výhody uvedenej organizácie. Sú to napr.

Čo to stojí?

Výška schváleného členského :
  • základný 10 € vrátane poistenia,
  • študenti okrem študentov externého štúdia (od 16 rokov maximálne do 26 rokov) a dôchodcovia (od 62 do 69 rokov) 6 € vrátane poistenia,
  • deti do 15 rokov, dôchodcovia nad 70 rokov a držitelia preukazov ZŤP 4 € vrátane poistenia,

Ako mám postupovať keď by som chcel mať turistické členstvo?

Je to jednoduché. Treba vyplniť tento FORMULÁR  a po jeho vyplnení spraviť úhradu na tento účet IBAN

SK82 8360 5207 0042 0343 8502  Ako variabilný symbol dajte dátum narodenia a do poznámky svoje meno na základe vyplneného formulára.

Registráciu uzatvárame k termínom 1.2.2018, 1.3.2018 Poistenie platí vždy na rok od 1.4.2018

Po dodaní známok a preukazov Vás budeme kontaktovať mailom.

V prípade otázok píšte na jaroslav.kompan@umb.sk

Čo ešte treba vedieť? Horoklub má aj iné špecifické aktivity mimo turistických. V prípade záujmu o ne je potrebné rozšíriť si turistické členské o takzvané PLNÉ ČLENSKÉ, ktoré prináša aj ďalšie výhody, ale aj povinnosti. (Získate tak napr. zľavu na Lezeckej stene Pavúk, ďalšie zľavy v obchodoch atď.)