• Oznam

V čase konania workshopu Lezieme bezpečne- záchrana Strauss bude lezecká stena pre verejnosť uzavretá. V termíne 22.5.2019 od 17,00 hod do  19,00 hod. Za pochopenie ďakujeme.

• Zmena otváracích hodín na lezeckej stene Pavúk

Zmena otváracích hodín na lezeckej stene Pavúk od 1.5.- 31.5.2019

Stena bude otvorená nasledovne:

Pondelok- zatvorené

Utorok 17.00-20.30 hod.

Streda 17.00-20.30 hod.

Štvrtok 17.00-20.30 hod.

Piatok zatvorené

Sobota -zatvorené

Nedeľa (štátne sviatky) 15,00-20,00 hod.

• Kalamárka stredoškoláci

Tak ako minulý rok tak aj tento končíme stredoškolský krúžok na skalách.

Turistické členstvo v Horoklube v rámci členstva v KST

Uvedený typ členstva v našom klube je určený tým ľuďom ktorí nemajú horolezecké ambície, ale skôr sa venujú turistickým aktivitám. Ako člen najväčšej slovenskej turistickej organizácie Klubu slovenských turistov (KST) získate rozsiahle výhody...

Poslaním Horoklubu ŠK UMB v turistickej sekcií je v rámci činnosti propagovať, spoluorganizovať, metodicky a finančne podporovať turistické aktivity pre členov s príslušnosťou k UMB, ale aj ostatnú turistickú verejnosť.

Čo to je turistické členstvo v Horoklube ŠK UMB?

Horoklub ŠK UMB je členom Klubu slovenských turistov (KST) a tým pádom jeho členovia získavajú všetky výhody uvedenej organizácie. Sú to napr.

Čo to stojí?

Výška schváleného členského pre rok 2019 :
  • základný 11 €, vrátane poistenia,
  • študenti okrem študentov externého štúdia (od 16 rokov maximálne do 26 rokov) a dôchodcovia (od 62 do 69 rokov) 7 €, vrátane poistenia,
  • deti do 15 rokov, dôchodcovia nad 70 rokov a držitelia preukazov ZŤP 5 €, vrátane poistenia,
  • čestný člen KST 0 €, poistné zaplatí KST.

Ako mám postupovať keď by som chcel mať turistické členstvo?

Je to jednoduché. Treba vyplniť tento FORMULÁR  a po jeho vyplnení spraviť úhradu na tento účet IBAN SK82 8360 5207 0042 0343 8502  Ako variabilný symbol dajte dátum narodenia a do poznámky svoje meno na základe vyplneného formulára.

Registráciu uzatvárame k termínom 1.2.2019, 1.3.2019 Poistenie platí vždy na rok od 1.4.2019

Po dodaní známok a preukazov Vás budeme kontaktovať mailom.

V prípade otázok píšte na jaroslav.kompan@umb.sk

Čo ešte treba vedieť? Horoklub má aj iné špecifické aktivity mimo turistických. V prípade záujmu o ne je potrebné rozšíriť si turistické členské o takzvané PLNÉ ČLENSKÉ, ktoré prináša aj ďalšie výhody, ale aj povinnosti. (Získate tak napr. zľavu na Lezeckej stene Pavúk, ďalšie zľavy v obchodoch atď.)