Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

• PF 2019

Súťaž

Ahojte Horoklubáci, máme pre Vás pár zaujímavých informácií.
Vyhlasujeme pre Vás letnú a jesennú Horoklubovú súťaž o NAJORIGINÁLNEJŠIU fotku z tohto roku v horoklubovom tričku.

Prvá cena je 50 Eur (nákup športového materiálu podľa vlastného výberu) + ďalšie zaujímavé ceny.

Ukončenie súťaže bude do 28.10.2018 zaslaním na mail (jaro.kompan@gmail.com) a vyhodnotenie bude na Donovalskej chate v novembri 2018. Maximálny počet fotografií na jedného autora sú 3ks. K fotkám je potrebné uviesť kde- presnejší popis,kedy bola zrealizovaná a kto sa na nej nachádza (ideálne aby s jej uverejnením súhlasili zachytené osoby GDPR). Autori zaslaných fotografií súhlasia s ich zverejnením na webe a FB. Prosím vytvárajte fotky v kvalitnejšom rozlíšení :-)