• Nox Quaerox 2018

bude lezecká stena Pavúk otvorená

od 15.00 – 20.00 hod.

• Vznik nového lezeckého sektoru na Kalamárke

Vďaka množstvu ľudí ktorí priamo- svojou dobrovoľníckou prácou, ale aj nepriamo (finančne, materiálne 2-3% zo zaplatenej dane a pod.) vznikol na Kaľamárke nový lezecký sektor určený pre začínajúcich lezcov bez rozdielu veku. Viac...

Súťaž

Ahojte Horoklubáci, máme pre Vás pár zaujímavých informácií.
Vyhlasujeme pre Vás letnú a jesennú Horoklubovú súťaž o NAJORIGINÁLNEJŠIU fotku z tohto roku v horoklubovom tričku.

Prvá cena je 50 Eur (nákup športového materiálu podľa vlastného výberu) + ďalšie zaujímavé ceny.

Ukončenie súťaže bude do 28.10.2018 zaslaním na mail (jaro.kompan@gmail.com) a vyhodnotenie bude na Donovalskej chate v novembri 2018. Maximálny počet fotografií na jedného autora sú 3ks. K fotkám je potrebné uviesť kde- presnejší popis,kedy bola zrealizovaná a kto sa na nej nachádza (ideálne aby s jej uverejnením súhlasili zachytené osoby GDPR). Autori zaslaných fotografií súhlasia s ich zverejnením na webe a FB. Prosím vytvárajte fotky v kvalitnejšom rozlíšení :-)