Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Spolu sme realizovali v školskom roku 2016/17

V roku 2016/17 bolo toho viac. Ďakujeme za podporu projektu "Lezieme spoločne", Nadačnému fondu Telekom a Nadácii Pontis. Okrem pravidelnej činnosti na lezeckej stene Pavúk (utorky a štvrtky) sa nám podarilo zrealizovať viacero zaujímavých podujatí....

Nočný orientačný beh Nox quarox

Uzavretie činnosti krúžku kurzom na skalách na Kalamárke

Jednodňový splav Hrona