Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Splav Hrona stredoškoláci

V termíne 21.6.2017 sme v rámci činnosti stredoškolského horolezeckého krúžku realizovali jednodňový splav Hrona. Stredoškoláčky a členovia klubu mali možnosť naučiť sa a zvládnuť základný výcvik na tečúcej vode. Začiatok bol v Nemeckej a po úvodnom poučení a tréningu základných vodáckych zručností sme postupne splavili až do Šálkovej. Nechýbala ani výzva- krst vodáka skokom zo skaly. Sme si to užili....