Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Soliskový hrebeň

V sobotu 11.4.2015 sme si v zložení ja + Maťo a Mišo z Liptova urobili pekný prechod Soliskového hrebeňa z juhu na sever. Počasie super, podmienky aj napriek avizovanej lavínovej 3-ke parádne – na juhu ako v lete, na severe čistá zima, sneh buď vytopený, alebo držiaci. No proste paráda. Nastupovali sme zo Štrbského plesa ráno cca o 4:00. Zostupovali sme z Prostredného Soliskového zárezu do Mlynickej doliny. Príchod naspäť na pleso cca 20:00.

Hore zdar, P.Buček