• Pripravujeme lezecké krúžky na lezeckej stene Pavúk

Aj tento školský rok budú na lezeckej stene Pavúk prebiehať lezecké krúžky. V spolupráci s Centrom voľného času, Havranské 9 Banská Bystrica a Gymnáziom J.G.Tajovského organizujeme podľa predbežného harmonogramu tieto krúžky:

• pondelok - deti  2- 4. ročník ZŠ  - 1 x do týždňa
    • utorok - deti  5- 6. ročník ZŠ  - 1 x do týždňa
    • streda - stredoškoláci  - 1 x do týždňa
    • štvrtok - deti  7- 9. ročník ZŠ  - 1 x do týždňa
    • Krúžok športového lezenia 3x do týždňa

Viac informácií zverejníme začiatkom septembra

• Otvorenie lezeckej steny Pavúk

Po sezónnej uzávere plánujeme otvoriť lezeckú stenu Pavúk pre verejnosť už od pondelka 16.9.2019

PRECHOD BELIANSKYMI TATRAMI 10.10.2014

Dňa 10.10.2014 sme v rámci vyučovacieho procesu telesnej výchovy študentov Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici zrealizovali celodennú túru naprieč Belianskymi Tatrami. Členovia Horoklubu pomáhali prechod organizačne zabezpečovať.  Počasie nám prialo, zažili sme tatranské babie leto. Celkovo sa tejto fyzicky náročnej túry zúčasnilo 90 študentov. Jaro Kompán, Maťa a Peťo Mandzákovci

viac fotiek tu