• Otváracie hodiny lezeckej steny

Lezeckú stenu Pavúk plánujeme otvoriť od 19.9.2022.

• Podporte nás prostredníctvom 2 %

Vážení naši priaznivci. Aj tento rok sa uchádzame o Vašu priazeň a podporu v rámci venovania 2%.

Aj v tomto roku chceme použiť získané prostriedky na preisťovanie (výmena borhákov atď.) a zaisťovanie nových lezeckých ciest v oblastiach Kalamárka a okolie Banskej Bystrice. Ďalšie prostriedky chceme smerovať na dostavbu a rozšírenie lezeckej steny Pavúk a fungovanie lezeckých krúžkov.

• Členské príspevky na rok 2022

Aj tento rok je možné vstúpiť do našich radov. V rámci Horoklubu máte možnosť získať aj členstvo a s ním spojené výhody v SHS James (horolezecké členstvo), alebo KST (turistické členstvo). Je potrebné vyplniť konkrétny formulár a úhradou na účet zrealizovať platbu. Keďže preukazy v SHS James a KST platia a s ním spojené poistenie platia do 31.3.2022 (v rámci obdobia roku 2021) skúste to zrealizovať do 1.2. alebo 15.3.2022  je potrebné vyplniť konkrétny formulár a úhradou na účet zrealizovať platbu.

Ponuka pre firmy a združenia

Ponúkame a zabezpečíme subdodávkou na teambuilding, event, podujatie pre deti, vzdelávacie a školiace aktivity:

- lezeckú stenu Pavúk

- prenosnú lezeckú stenu (výška 6 metrov- využitie exteriér)

- prenosné lezecké siete (exteriér a interiér)

- špecifické lanové prekážky (nízke a vysoké)

- skupinové lezecké a ferratové aktivity

-atď.

kontakt : 0915944111

• siet1.jpg

prenosná lezecká sieť

vhodná pre exteriér aj interiér- výška nastaviteľná podľa možností a požiadaviek do 8 metrov (1 sieť) do 14 metrov kombinácia dvoch lezeckých sietí

dodávame s montážou a obsluhou pre všetky vekové kategórie (možnosť nastavenia obtiažnosti)

využitie: teambuilding, event, podujatie pre deti, vzdelávacie a školiace aktivity

• pren_stena.jpg

prenosná lezecká stena

vhodná pre exteriér- 6 metrov vysoká, naklonený profil.

• photoGallery_3726.jpg

JEDNORAZOVÉ VSTUPY LEZENIA PRE SKUPINY

Sú určené pre organizované skupiny- školy, krúžky, tábory, CVČ, športové kluby a pod. Skupinu berieme od 6 a viac platiacich osôb. Obsah prispôsobujeme podľa úrovne a požiadavky klienta...