• Ćervenec 2018

Ahoj, aj túto zimu sme si pre Vás dovolili pripraviť super akciu na Chate pod náružím na Červenci v termíne 23. - 25. február 2018. Prosím o prihlásenie do 22. novembra!!! Následne budeme kontaktovať prihlásených ohľadom uhradenia zálohy za chatu (8€/osoba/noc). Počet miest na chate je limitovaný na 30 (tento rok máme objednanú celú chatu). Podrobnosti potom už len prihláseným. Táto správa išla internou informáciou členom klubu.
    Za Horoklub ŠK UMB
    Ivo Fellner a Miro Knoško

• Zimné klubové sústredenie vo Vysokých Tatrách- Brnčalka 2018

Priatelia, ak máte záujem o zimné sústredenie na Brnčalke - nech sa páči, prihláste sa. Termín 15. - 18. marca 2018. Máte možnosť vybrať si ubytovanie na 2 resp. 3 noci. Všetci prihlásení majú objednanú polpenziu. Cena 24€ prvá noc, potom 22€ každá ďalšia noc. Cena platí pre členov James-u. Predbežne máme objednané ubytovanie pre 30 ľudí. Chcem Vás poprosiť o prihlásenie do 31.10.2017.
    Miro Knoško

Táto správa išla internou informáciou členom klubu.

ponuka kurzov

Ponuka kurzov pod odbornou garanciou inštruktorov Horoklubu.

V prípade záujmu o kurz individuálny klienti (ponuka a podrobnosti nižšie) VYPLNTE FORMULÁR . Budeme Vás obratom kontaktovať.

V prípade organizovanej skupiny (škola, cvč, tréningová skupina) volajte- 0915944111.

Inštruktori horolezectva, ktorí v súčasnosti aktívne pôsobia na lezeckej stene Pavúk.

• photoGallery_3726.jpg

JEDNORAZOVÝ OBOZNAMOVACÍ KURZ (VSTUP) LEZENIA PRE SKUPINY

Kurz je určený pre organizované skupiny- školy, krúžky, CVČ, šport.kluby a pod. Skupinu berieme od 6 a viac osôb. Kurzom sa myslí jednorazový vstup. Obsah prispôsobujeme podľa úrovne a požiadavky klienta...

• 20161027_181936.jpg

Oboznamovací kurz na lezeckej stene

Kurz určený záujemcom, ktorí by si chceli vyskúšať lezenie na umelej stene. Pod vedením skúsených inštruktorov sa naučíte základy istenia. Vo väčšom rozsahu sa oboznámite s technikou lezenia, uzlami a všetkým potrebným pre bezpečné lezenie na umelých stenách.

• DSC_0785[001].jpg

Oboznamovací kurz lezenia na skalách

Oboznamovací kurz lezenia na skalách.

Máš skúsenosti s lezením na umelej stene, alebo si chceš hneď vyskúšať lezenie na skutočnej skale? Tak tento kurz je určený práve pre teba.

Viac ›

Základný kurz lezenia na skalách

Kurz je určený záujemcom, ktorým sa zapáčilo lezenie na skalách a radi by sa o ňom naučili všetko potrebné.

Pod vedením skúsených inštruktorov sa naučíš nielen to ako sa správne naviazať, istiť, zlaňovať, zaistiť sa, ale získaš prehľad o všetkom čo lezenie na skalách prináša.

• DSC_0792[001].jpg

Zdokonaľovací kurz lezenia na skalách.

Kurz je určený záujemcom, ktorí už majú určité skúsenosti s lezením na skalách a radi by si vyskúšali lezenie vo viac dĺžkových cestách. Je to ideálna príprava na tatranské lezenie.

• 20151004_111047.jpg

Oboznamovací kurz lezenia v horách.

Oboznamovací kurz lezenia v horách.

Kurz je určený záujemcom, ktorí by si radi vyskúšali lezenie a pohyb vo vysokohorskom prostredí, no nemajú dostatok skúseností aby sa tam vybrali sami. Pod vedením inštruktorov si takto môžu vyskúšať a vychutnať lezenie v letných aj zimných podmienkach, lezenie ľadov, mixov, pohyb po ľadovci.

• 20151004_113652.jpg

Základný horolezecký kurz v horách

Kurz je určený záujemcom, ktorí už úspešne absolvovali niektorý zo základných kurzov na skalách alebo pre samostatne lezúcich na skalách.

Viac ›
  • Individuálne kurzy pre vybrané skupiny

Nevybrali ste si z našej ponuky kurzov? Plánujete svoj výstup v horách a nemáte dostatok skúseností? My vás na to pripravíme.