• Nox Quaerox 2018

bude stena Pavúk otvorená od

17.30 – 20.30 h

• Vznik nového lezeckého sektoru na Kalamárke

Vďaka množstvu ľudí ktorí priamo- svojou dobrovoľníckou prácou, ale aj nepriamo (finančne, materiálne 2-3% zo zaplatenej dane a pod.) vznikol na Kaľamárke nový lezecký sektor určený pre začínajúcich lezcov bez rozdielu veku. Viac...

Poďakovanie - projekt Spoločne lezieme bezpečne

Priatelia a kamaráti.

To čo som zažíval v posledných dňoch pri podpore nášho projektu v ktorom začalo vidieť mnoho (až stovky) ľudí význam som pociťoval možno pri víťazstvách našich hokejistov na MS. Nadšenie, výzvu, spolupatričnosť a presvedčenie. Napriek enormnej snahe nás v cieľovej rovinke predbehol iný projekt. Ale to nie je dôvod na sklamanie. Podarilo sa nám vďaka svojmu presvedčeniu získať osobným pričinením 3248 hlasov. V lezeckej komunite sme sa stretli s veľkou podporou čo zvýraznilo myšlienku projektu a hlavne jeho spoločenskú hodnotu a významnosť.

Vďaka poslednému víkendu kde sme organizovali podujatie pre deti v Europe SC sme zviditeľnili horolezectvo, náš klub a lezeckú stenu Pavúk. Práca s stredoškolákmi sa odrazila aj spôsobom ozaj nečakaným. V posledných hodinách hlasovania nás podporili stredoškoláci so Zdravotníckej školy ale aj s internátov. Práve z internátov k nám chodia na Pavúka pravidelne.

Preto by som sa chcel aspoň takto poďakovať všetkým ľuďom za podporu a ich hlasy.

Nesmierna vďaka patrí ľuďom ktorí prišli cez víkend a pomohli ho zorganizovať v Europe SC. Boli to Števo, Laura, Anička, Janka, Ivan, Boco, Miro, Lucka, Lucka, Paulína, Ľuboško, Miro istili, zapisovali a vysvetľovali.

Potom tu boli ďalší Tí ktorí robili túto istú robotu cez mail a web. Ich pričinením hlasovali celé rodiny, priatelia , známy. Robili ste to a išlo Vám to úžasne.

Spolu sme dosiahli obrovský úspech. Som rád že som v takomto klube. Jaro