• Ćervenec 2018

Ahoj, aj túto zimu sme si pre Vás dovolili pripraviť super akciu na Chate pod náružím na Červenci v termíne 23. - 25. február 2018. Prosím o prihlásenie do 22. novembra!!! Následne budeme kontaktovať prihlásených ohľadom uhradenia zálohy za chatu (8€/osoba/noc). Počet miest na chate je limitovaný na 30 (tento rok máme objednanú celú chatu). Podrobnosti potom už len prihláseným. Táto správa išla internou informáciou členom klubu.
    Za Horoklub ŠK UMB
    Ivo Fellner a Miro Knoško

• Zimné klubové sústredenie vo Vysokých Tatrách- Brnčalka 2018

Priatelia, ak máte záujem o zimné sústredenie na Brnčalke - nech sa páči, prihláste sa. Termín 15. - 18. marca 2018. Máte možnosť vybrať si ubytovanie na 2 resp. 3 noci. Všetci prihlásení majú objednanú polpenziu. Cena 24€ prvá noc, potom 22€ každá ďalšia noc. Cena platí pre členov James-u. Predbežne máme objednané ubytovanie pre 30 ľudí. Chcem Vás poprosiť o prihlásenie do 31.10.2017.
    Miro Knoško

Táto správa išla internou informáciou členom klubu.

Oboznamovací kurz na lezeckej stene

Kurz určený záujemcom, ktorí by si chceli vyskúšať lezenie na umelej stene. Pod vedením skúsených inštruktorov sa naučíte základy istenia druholezca na Top rope. Vo väčšom rozsahu sa oboznámite s technikou lezenia, uzlami a všetkým potrebným pre bezpečné lezenie na umelých stenách.

V prípade záujmu o kurz  VYPLNTE FORMULÁR . Budeme Vás obratom kontaktovať.

Ponúkame dve varianty:

1.) Kurz lezenia na umelých stenách - oboznamovací

vhodné pre začiatočníkov, rodičov a pod.

Miesto kurzu:   Lezecká stena Pavúk,

Trvanie kurz:  1 x 2 hodiny

Cena kurzu: 1 osoba 20,- €,  2 osoby 30,- €.,

V cene je zahrnuté: vstupné na lezeckú stenu, zapožičanie kompletného lezeckého materiálu, práca inštruktora.

2.) Oboznamovací kurz lezenia na umelých stenách- rozšírený

vhodné pre začiatočníkov, rodičov a pod. a tých ktorým nestačí len vedieť istiť...

Miesto kurzu:   Lezecká stena Pavúk,

Trvanie kurz:  3 x 2 hodiny

Cena kurzu:  1 osoba 60,- €,  2 osoby 100,- € ,

V cene je zahrnuté: vstupné na lezeckú stenu, zapožičanie lezeckého materiálu práca inštruktora.