• Ćervenec 2018

Ahoj, aj túto zimu sme si pre Vás dovolili pripraviť super akciu na Chate pod náružím na Červenci v termíne 23. - 25. február 2018. Prosím o prihlásenie do 22. novembra!!! Následne budeme kontaktovať prihlásených ohľadom uhradenia zálohy za chatu (8€/osoba/noc). Počet miest na chate je limitovaný na 30 (tento rok máme objednanú celú chatu). Podrobnosti potom už len prihláseným. Táto správa išla internou informáciou členom klubu.
    Za Horoklub ŠK UMB
    Ivo Fellner a Miro Knoško

• Zimné klubové sústredenie vo Vysokých Tatrách- Brnčalka 2018

Priatelia, ak máte záujem o zimné sústredenie na Brnčalke - nech sa páči, prihláste sa. Termín 15. - 18. marca 2018. Máte možnosť vybrať si ubytovanie na 2 resp. 3 noci. Všetci prihlásení majú objednanú polpenziu. Cena 24€ prvá noc, potom 22€ každá ďalšia noc. Cena platí pre členov James-u. Predbežne máme objednané ubytovanie pre 30 ľudí. Chcem Vás poprosiť o prihlásenie do 31.10.2017.
    Miro Knoško

Táto správa išla internou informáciou členom klubu.

Oboznamovací kurz lezenia v horách.

Oboznamovací kurz lezenia v horách.

Kurz je určený záujemcom, ktorí by si radi vyskúšali lezenie a pohyb vo vysokohorskom prostredí, no nemajú dostatok skúseností aby sa tam vybrali sami. Pod vedením inštruktorov si takto môžu vyskúšať a vychutnať lezenie v letných aj zimných podmienkach, lezenie ľadov, mixov, pohyb po ľadovci. Miesto a trvanie kurzov prispôsobíme podmienkam a požiadavkám frekventantov a ich zručnostiam. Kvôli bezpečnosti a individuálnemu prístupu preferujeme maximálne dvoch frekventantov na jedného inštruktora.

Cena: 1 osoba 95,- €/deň, 2 osoby 65,- €/os./deň

Cena 2 a viac dní: 1 osoba 85,- €/deň, 2 osoby 55,- €/os./deň

V cene je zahrnuté: zapožičanie lezeckého materiálu, doprava

V prípade viacdňových podujatí účastníci hradia vlastné pobytové náklady aj pobytové náklady na inštruktora na mieste konania.

V prípade záujmu o kurz  VYPLNTE FORMULÁR . Budeme Vás obratom kontaktovať.

(Pri tomto kurze odporúčame absolvovanie oboznamovacieho kurzu lezenia na skalách.)