Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

• PF 2019

Oboznamovací kurz lezenia v horách.

Oboznamovací kurz lezenia v horách.

Kurz je určený záujemcom, ktorí by si radi vyskúšali lezenie a pohyb vo vysokohorskom prostredí, no nemajú dostatok skúseností aby sa tam vybrali sami. Pod vedením inštruktorov si takto môžu vyskúšať a vychutnať lezenie v letných aj zimných podmienkach, lezenie ľadov, mixov, pohyb po ľadovci. Miesto a trvanie kurzov prispôsobíme podmienkam a požiadavkám frekventantov a ich zručnostiam. Kvôli bezpečnosti a individuálnemu prístupu preferujeme maximálne dvoch frekventantov na jedného inštruktora.

Cena: 1 osoba 95,- €/deň, 2 osoby 65,- €/os./deň

Cena 2 a viac dní: 1 osoba 85,- €/deň, 2 osoby 55,- €/os./deň

V cene je zahrnuté: zapožičanie lezeckého materiálu, doprava

V prípade viacdňových podujatí účastníci hradia vlastné pobytové náklady aj pobytové náklady na inštruktora na mieste konania.

V prípade záujmu o kurz  VYPLNTE FORMULÁR . Budeme Vás obratom kontaktovať.

(Pri tomto kurze odporúčame absolvovanie oboznamovacieho kurzu lezenia na skalách.)