Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

• PF 2019

Oboznamovací kurz lezenia na skalách

Oboznamovací kurz lezenia na skalách.

Máš skúsenosti s lezením na umelej stene, alebo si chceš hneď vyskúšať lezenie na skutočnej skale? Tak tento kurz je určený práve pre teba.

Pod vedením skúsených inštruktorov si takto môžeš vyskúšať a vychutnať lezenie na skale, zoznámiš sa s istením, zlaňovaním a všetkým potrebným pre bezpečné lezenie na skalách. Miesto a trvanie kurzu prispôsobíme podmienkam a požiadavkám frekventantov a ich zručnostiam. Kurzy sa uskutočnia na skalách v okolí BB (Kalamárka, Jakub, Harmanec, Jelenec).

Cena kurzu: 1 osoba 60,- €/deň, 2 osoby 35,- €/os./deň, 3-4 osoby 25,- €/os./deň.

V cene je zahrnuté: zapožičanie lezeckého materiálu a doprava .

V prípade záujmu o kurz  VYPLNTE FORMULÁR . Budeme Vás obratom kontaktovať.