• Ćervenec 2018

Ahoj, aj túto zimu sme si pre Vás dovolili pripraviť super akciu na Chate pod náružím na Červenci v termíne 23. - 25. február 2018. Prosím o prihlásenie do 22. novembra!!! Následne budeme kontaktovať prihlásených ohľadom uhradenia zálohy za chatu (8€/osoba/noc). Počet miest na chate je limitovaný na 30 (tento rok máme objednanú celú chatu). Podrobnosti potom už len prihláseným. Táto správa išla internou informáciou členom klubu.
    Za Horoklub ŠK UMB
    Ivo Fellner a Miro Knoško

• Zimné klubové sústredenie vo Vysokých Tatrách- Brnčalka 2018

Priatelia, ak máte záujem o zimné sústredenie na Brnčalke - nech sa páči, prihláste sa. Termín 15. - 18. marca 2018. Máte možnosť vybrať si ubytovanie na 2 resp. 3 noci. Všetci prihlásení majú objednanú polpenziu. Cena 24€ prvá noc, potom 22€ každá ďalšia noc. Cena platí pre členov James-u. Predbežne máme objednané ubytovanie pre 30 ľudí. Chcem Vás poprosiť o prihlásenie do 31.10.2017.
    Miro Knoško

Táto správa išla internou informáciou členom klubu.

Oboznamovací kurz lezenia na skalách

Oboznamovací kurz lezenia na skalách.

Máš skúsenosti s lezením na umelej stene, alebo si chceš hneď vyskúšať lezenie na skutočnej skale? Tak tento kurz je určený práve pre teba.

Pod vedením skúsených inštruktorov si takto môžeš vyskúšať a vychutnať lezenie na skale, zoznámiš sa s istením, zlaňovaním a všetkým potrebným pre bezpečné lezenie na skalách. Miesto a trvanie kurzu prispôsobíme podmienkam a požiadavkám frekventantov a ich zručnostiam. Kurzy sa uskutočnia na skalách v okolí BB (Kalamárka, Jakub, Harmanec, Jelenec).

Cena kurzu: 1 osoba 60,- €/deň, 2 osoby 35,- €/os./deň, 3-4 osoby 25,- €/os./deň.

V cene je zahrnuté: zapožičanie lezeckého materiálu a doprava .

V prípade záujmu o kurz  VYPLNTE FORMULÁR . Budeme Vás obratom kontaktovať.