Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Nová cesta na Kalamárke - Donorská

Ahoj Kamaráti kalamárky :-)

Počas predlženého víkendu12 – 15. 09.2015 urobil Rudo Hajdučík   novú cestu na Kalamárke.
Donorská V+ (VII)
Cesta je venovaná všetkým Donorom, ktorí prispievajú k preisťovaniu Kalamárky

Okrem toho  spolu s Tomášom Babicom a Peťom Kicom Kollárom
doplnil (Tomáš Babic) reťaze  do zlaňákov v ďalších šiestich cestách na horných skalách  a vymenil prasiatka za karabíny na dolných skalách  v Hašuli, Červených skobách, Diagonále a Hrane kráľovskej (Centrálny pilier)