Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Letné horolezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách

V termíne od  31.8. - 3.9.2017 (štvrtok - nedeľa) sme mali horolezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách. Prichýlilo nás Popradské pleso. Ako aj pred rokom dobrá partia, veľa zaujímavých horolezeckých výstupov a túr. Účasť bola hojná viac ako 30 členov a priaznivcov. Počasie nám prialo prvé dni slnečno a teplo, v sobotu ochladenie a v nedeľu nás odprevádzala do domovou už pravé jesenné počasie s dažďom. Poďakovanie patrí všetkým. Horám zdar.