• Pripravujeme lezecké krúžky na lezeckej stene Pavúk

Aj tento školský rok budú na lezeckej stene Pavúk prebiehať lezecké krúžky. V spolupráci s Centrom voľného času, Havranské 9 Banská Bystrica a Gymnáziom J.G.Tajovského organizujeme podľa predbežného harmonogramu tieto krúžky:

• pondelok - deti  2- 4. ročník ZŠ  - 1 x do týždňa
    • utorok - deti  5- 6. ročník ZŠ  - 1 x do týždňa
    • streda - stredoškoláci  - 1 x do týždňa
    • štvrtok - deti  7- 9. ročník ZŠ  - 1 x do týždňa
    • Krúžok športového lezenia 3x do týždňa

Viac informácií zverejníme začiatkom septembra

• Otvorenie lezeckej steny Pavúk

Po sezónnej uzávere plánujeme otvoriť lezeckú stenu Pavúk pre verejnosť už od pondelka 16.9.2019

Kurz na Kalamárke + klubovka jeseň

V krásnom opare babieho leta sme v spolupráci s KTVŠ FF UMB zrealizovali v termíne  klubu na jesenné klubové dolezenie na skalách na Kaľamárke v dňoch 29.9 až 2.10. 2016 oboznamovací horolezecký kurz pre študentov UMB. Po jeho ukončení mali možnosť členovia a sympatizanti klubu prísť si zaliezť a využiť pohostinnosť zázemia.