Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Kurz inštruktorov lezenia na umelých stenách - Banská Bystrica

SHS JAMES v spolupráci s Horoklubom ŠK UMB organizuje na Lezeckej stene Pavúk kvalifikačný kurz - Kurz inštruktorov lezenia na umelých stenách - v termíne 27. - 29. 11. 2015

Kurz trval tri dni. Obsahom kurzu bola teoretická a praktická príprava a metodika vedenia výcviku lezenia na umelých stenách. Budúci inštruktori získali teoretické a praktické vedomosti pričom sa prezentovali aj v praktickom bloku so začiatočníkmi- deťmi ktoré prišli za zážitkom na lezeckú stenu Pavúk. Horoklub si polepšil o troch nových inštruktorov. Blahoželáme.