• Podporujeme Centrum dobrovoľníctva B.Bystrica

Zorientuj sa vo svete dobrovoľníctva! 😎

Stiahni si našu novú mobilnú aplikáciu úplne zadarmo a vstúp do sveta nových možností! Stať sa dobrovoľníkom/-čkou nebolo nikdy jednoduchšie!

Klikni sem http://bit.ly/dobroapka  a je to!

• Otváracie hodiny na lezeckej stene Pavúk v mesiaci jún 2018

Dňa 27.5.2018 bude stena zatvorená

V mesiaci jún bude stena pre verejnosť otvorená len v UTOROK a ŠTVRTOK v čase od 17,00 do 20,30 hod. V iné dno je možné otvoriť stenu len po dohode pre skupinu nad 10 ľudí.

Prevádzka steny končí 26.6.2018. Stenu otvoríme od 17.9.2018

Kurz inštruktorov lezenia na umelých stenách - Banská Bystrica

SHS JAMES v spolupráci s Horoklubom ŠK UMB organizuje na Lezeckej stene Pavúk kvalifikačný kurz - Kurz inštruktorov lezenia na umelých stenách - v termíne 27. - 29. 11. 2015

Kurz trval tri dni. Obsahom kurzu bola teoretická a praktická príprava a metodika vedenia výcviku lezenia na umelých stenách. Budúci inštruktori získali teoretické a praktické vedomosti pričom sa prezentovali aj v praktickom bloku so začiatočníkmi- deťmi ktoré prišli za zážitkom na lezeckú stenu Pavúk. Horoklub si polepšil o troch nových inštruktorov. Blahoželáme.