• Pripravujeme lezecké krúžky na lezeckej stene Pavúk

Aj tento školský rok budú na lezeckej stene Pavúk prebiehať lezecké krúžky. V spolupráci s Centrom voľného času, Havranské 9 Banská Bystrica a Gymnáziom J.G.Tajovského organizujeme podľa predbežného harmonogramu tieto krúžky:

• pondelok - deti  2- 4. ročník ZŠ  - 1 x do týždňa
    • utorok - deti  5- 6. ročník ZŠ  - 1 x do týždňa
    • streda - stredoškoláci  - 1 x do týždňa
    • štvrtok - deti  7- 9. ročník ZŠ  - 1 x do týždňa
    • Krúžok športového lezenia 3x do týždňa

Viac informácií zverejníme začiatkom septembra

• Otvorenie lezeckej steny Pavúk

Po sezónnej uzávere plánujeme otvoriť lezeckú stenu Pavúk pre verejnosť už od pondelka 16.9.2019

Kurz inštruktorov lezenia na umelých stenách 18-20.11.2016

SHS JAMES v spolupráci s Horoklubom ŠK UMB zrealizoval na Lezeckej stene Pavúk kvalifikačný kurz - Kurz inštruktorov lezenia na umelých stenách - v termíne 18-20.11.2016

Okrem našich nových inštruktorov Mirky, Adama a Matúša ho absolvovalo úspešne ďalších 5 budúcich inštruktorov. Blahoželáme. Na fotkách účastníci kurzu spolu s "klientmi- začiatočníkmi" počas praktickej časti kurzu :-)