Oznam

Dňa 18.3.2019 - pondelok bude lezecká stena otvorená až po 18,30 hod. z dôvodu konania podujatia. Za porozumenie ďakujeme.

• Nox Quaerox 20.3.2019

Nox Quaerox sa vracia do centra študentského života. Opäť sa rozbehnú svetielka čeloviek tmou okolo vysokoškolských internátov a to už 20.3.2019. Tento raz v podaní v dvoch hlavných kategóriách pre stredoškolákov a vysokoškolákov. Proste zabehni si po zážitok.....

JEDNORAZOVÝ OBOZNAMOVACÍ KURZ (VSTUP) LEZENIA PRE SKUPINY

Kurz je určený pre organizované skupiny- školy, krúžky, CVČ, šport.kluby a pod. Skupinu berieme od 6 a viac osôb. Kurzom sa myslí jednorazový vstup. Obsah prispôsobujeme podľa úrovne a požiadavky klienta...

V prípade záujmu je potrebné rezervovať si priestor na lezeckej stene. Pri väčších skupinách viem po dohode poskytnúť priestor aj mimo otváracích hodín.

Cena kurzu - vstupu cca 1,5hod.-  je 4 Eura/osoba - pre stálych klientov možná dohoda

V cene kurzu je zapožičanie výstroja (lezecký postroj, HMS karabína, istítko, lano) a inštruktor.