Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Javorový štít, pilier Kelle- Šuňa III/IV (V), 06.06.2015

V sobotu sme boli skúsiť prvé tohoročné letné Tatry :) S Lydkou sme sa pre to vybrali na Javorák, no a ako sa dám darilo, nebudem ani opätovne prepisovať.

Podmienky super, snehu na juhu už málo, no a nakoľko ešte nie sú prázdniny, dokonca aj ľudí nič moc :)

Kto má chuť prečítať si, môže pozrieť tu: http://zmetok.blogspot.sk

A kto ma chuť na fotky, tie sú tu:  Foto Javorovy stit

Pekný deň :)