Oznam

Dňa 18.3.2019 - pondelok bude lezecká stena otvorená až po 18,30 hod. z dôvodu konania podujatia. Za porozumenie ďakujeme.

• Nox Quaerox 20.3.2019

Nox Quaerox sa vracia do centra študentského života. Opäť sa rozbehnú svetielka čeloviek tmou okolo vysokoškolských internátov a to už 20.3.2019. Tento raz v podaní v dvoch hlavných kategóriách pre stredoškolákov a vysokoškolákov. Proste zabehni si po zážitok.....

Inštruktori v Horoklube ŠK UMB

Inštruktori - akreditovaný odborníci, ktorí v súčasnosti aktívne pôsobia na lezeckej stene Pavúk či v horách. V prípade záujmu o kurz  či radu ich môžete priamo kontaktovať: