Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Galéria Ostrvy – Dieška 7- a Via AliNina 6+ 13.06.2015

Ďalší príjemne strávený deň v horách, kedy naše kroky nesmerovali síce do tých najodľahlejších časí Tatier, ale ku Popradskému lesu, kde si človek môže aj napriek blízkosti užiť úžasné lezenie v skvelej skale. Tento raz sme sa s Maťom vybrali do galérie Ostrvy a skvelo sme si zaliezli v cestach Dieška (VII-) a Via AliNina (VI+)

Ak máte chuť si prečítať, ako sa nám darilo, nech sa páči tutok :) : http://zmetok.blogspot.sk

A ak by ste radi vidieť len nejaké to foto, tak tie sú tu :) : Foto :)