• Ćervenec 2018

Ahoj, aj túto zimu sme si pre Vás dovolili pripraviť super akciu na Chate pod náružím na Červenci v termíne 23. - 25. február 2018. Prosím o prihlásenie do 22. novembra!!! Následne budeme kontaktovať prihlásených ohľadom uhradenia zálohy za chatu (8€/osoba/noc). Počet miest na chate je limitovaný na 30 (tento rok máme objednanú celú chatu). Podrobnosti potom už len prihláseným. Táto správa išla internou informáciou členom klubu.
    Za Horoklub ŠK UMB
    Ivo Fellner a Miro Knoško

• Zimné klubové sústredenie vo Vysokých Tatrách- Brnčalka 2018

Priatelia, ak máte záujem o zimné sústredenie na Brnčalke - nech sa páči, prihláste sa. Termín 15. - 18. marca 2018. Máte možnosť vybrať si ubytovanie na 2 resp. 3 noci. Všetci prihlásení majú objednanú polpenziu. Cena 24€ prvá noc, potom 22€ každá ďalšia noc. Cena platí pre členov James-u. Predbežne máme objednané ubytovanie pre 30 ľudí. Chcem Vás poprosiť o prihlásenie do 31.10.2017.
    Miro Knoško

Táto správa išla internou informáciou členom klubu.

Deti ZŠ, lezecká prípravka a krúžok športového lezenia

Na lezeckej stene Pavúk sa venujeme aj menším deťom či dávame priestor budúcim súťažným lezcom.

Keďže lezenie je pohybová aktivita ktorá na základe viacerých výskumov blahodarne pôsobí na zdravie a vývoj mládeže, patrí to medzi naše priority.

Tu sú viaceré možnosti z ktorých si môžete vybrať:

• jednorazový kurz lezenia pre malé deti (po prípade aj s rodičom)- Jeho cieľom je zmysluplne využiť voľný čas, dať deťom možnosť zašportovať si niečo nové, využiť v prípade záujmu spoločné "rodinné" športovanie. Ak sa kurzu zúčastní aj rodič má možnosť naučiť sa základy istenia na stene a s využitím istiacich (stálych) lán na stene prísť v budúcnosti aj sám.
  • Pre deti 2 stupňa ZŠ  otvárame pravidelný krúžok každý štvrtok od 21.9.2017 v čase 16,00-17,00hod.  Prihlasovanie a viac informácií u Mgr. Lucii Sirotiarovej (0914114145) - Centrum voľného času, Havranské 9, 975 90 Banská Bystrica

• Lezeckú prípravku pre deti materskej školy, prvého a druhého stupňa.  Pravidelná aktivita formou  lezeckej prípravky pre deti . Tieto aktivity na lezeckej stene Pavúk vykonáva Lezecká Akademia ASA
  • Pravidelný krúžok športového lezenia (tréningový proces)  Tieto aktivity na lezeckej stene Pavúk  Lezecká Akademia ASA