Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

Deti ZŠ, lezecká prípravka a krúžok športového lezenia

Na lezeckej stene Pavúk sa venujeme aj menším deťom či dávame priestor budúcim súťažným lezcom.

Keďže lezenie je pohybová aktivita ktorá na základe viacerých výskumov blahodarne pôsobí na zdravie a vývoj mládeže, patrí to medzi naše priority.

Tu sú viaceré možnosti z ktorých si môžete vybrať:

• jednorazový kurz lezenia pre malé deti (po prípade aj s rodičom)- Jeho cieľom je zmysluplne využiť voľný čas, dať deťom možnosť zašportovať si niečo nové, využiť v prípade záujmu spoločné "rodinné" športovanie. Ak sa kurzu zúčastní aj rodič má možnosť naučiť sa základy istenia na stene a s využitím istiacich (stálych) lán na stene prísť v budúcnosti aj sám.
  • Pre deti 2 stupňa ZŠ  otvárame pravidelný krúžok každý štvrtok od 21.9.2017 v čase 16,00-17,00hod.  Prihlasovanie a viac informácií u Mgr. Lucii Sirotiarovej (0914114145) - Centrum voľného času, Havranské 9, 975 90 Banská Bystrica

• Lezeckú prípravku pre deti materskej školy, prvého a druhého stupňa.  Pravidelná aktivita formou  lezeckej prípravky pre deti . Tieto aktivity na lezeckej stene Pavúk vykonáva Lezecká Akademia ASA
  • Pravidelný krúžok športového lezenia (tréningový proces)  Tieto aktivity na lezeckej stene Pavúk  Lezecká Akademia ASA