Červenec 2019
    Ďalšia zimná akcia pre členov klubu. Tradičný Červenec 22-24.2.2019
  • Zbojníčka 2019

Zimné skialpinisticko -lezecké sústredenie vo Vysokých Tatrách bude 25. - 27. januára 2019 na Zbojníckej chate. Kontaktná osoba Miro Knoško

D & D vo V.T.

Ahoj, V sobotu 11.4.2015,sa nám S Daníkom podaril pekný prechod vo VT. Ráno O 7:15hod.odchod zo zastávky P.Pleso-Rysy-Czarny stav-Chalubinského brána -Temnosmerčianska dolina-Hlinská dolina-Nižné Kôprovske sedlo-P.Pleso. Celá táto sranda nám trvala necelých 12h.Pocasie bolo dobré, ale lyžovačky boli ťažké, najme z Rysov v SZ žlabe na Poľsku stranu.Na Poľskej strane smerom na Chalubinského bránu sme museli byť pozorný, pretože padali splazy mokreho A ťažkého snehu.Z Ch . brány ťažký mokrý sneh.V Hlinskej nám pri šliapaní do Nizneho K.sedla, už nebolo veľmi do reči. So sedla do Mengusovskej rozbité A už to tvrdlo, takže zase ťažko A aj nohy, už boli ťažšie. Nakoniec sme to úspešne dorazili. Propozície tejto srandy:30,5km,+2600m.

Posielam aj zopár foto.S pozdravom Dušan