• Informácia k lezeckým krúžkom

Vážení rodičia. Krúžky by sme radi spustili v najbližšej dobe. Vzhľadom na situáciu, ale čakáme na pozitívne stanovisko majiteľa priestorov vedenie Gymnázia J.G.Tajovského. Ďakujeme za pochopenie. V prípade súhlasu Vás budeme informovať osobne cez mail.

• Členské príspevky na rok 2021

Našou snahou je zefektívniť postup administrácie a zaktualizovať kontaktné údaje. Úhrada je možná len cez účet v prípade špecifických požiadaviek kontaktujte Mirka Knoška (0907314715) Zároveň pri vypĺňaní formuláru sa aktualizujú Vaše osobné údaje, ktoré sú potrebné pre poistenie a databázu SHS James a KST. Prosím venujte tomu pozornosť, ušetríte nám všetkým čas.

• Uzavretie lezeckej steny Pavúk

Vážení návštevníci lezeckej steny Pavúk. Vzhľadom na štruktúru a systém pandemických opatrení stena zostáva naďalej zatvorená. Ďakujeme za porozumenie.

Členstvo pre rok 2021