Oznam

Dňa 18.3.2019 - pondelok bude lezecká stena otvorená až po 18,30 hod. z dôvodu konania podujatia. Za porozumenie ďakujeme.

• Nox Quaerox 20.3.2019

Nox Quaerox sa vracia do centra študentského života. Opäť sa rozbehnú svetielka čeloviek tmou okolo vysokoškolských internátov a to už 20.3.2019. Tento raz v podaní v dvoch hlavných kategóriách pre stredoškolákov a vysokoškolákov. Proste zabehni si po zážitok.....

Všetky novinky, oznamy, pripravované akcie a podujatia. Táto sekcia je aktualizovaná najčastejšie - správy sú v nej zoradené od najnovšej až po najstaršie.

Oznam

• Plagat_nox_2019_V-klub_1-page-001[001].jpg

Nox Quaerox 20.3.2019

• 2015043.jpg